Verdiende winst VV Hoeven 1: 2-0 tegen HVV’24.

Het was de eerste wedstrijd na het carnaval. Hoeven speelde thuis tegen het hooggeklasseerde HVV’24 uit Hulst. De uitwedstrijd werd dik verloren met 4-0. Hoeven was er alles aan gelegen om dit keer de Zeeuws Vlaamse ploeg een nederlaag toe te brengen. En dat lukte ook! En nog wel dik verdiend. Hoeven speelde zeer gedisciplineerd en met vlagen ook zeer goed voetbal. Onze snelle spitsen werden steeds in stelling gebracht en waren een plaag voor de achterhoede van HVV.

Al in de 4de minuut was er een kans voor Hoeven om de score te openen. Dat duurde tot de 10de minuut toen uit een aanval opgezet door Teun van de Water en Rick Braspenning uiteindelijk Erwin Roks de bal in de netten werkte en daarmee de 1-0 maakte. HVV kon geen vuist maken. Zowel Rick als Thijs Heijens waren gevaarlijk. In de 28ste minuut mocht Wouter van Oosterhout voor Hoeven een vrije trap nemen op de rand van de 16 meter. Het schot van Wouter spatte uiteen op de lat. In de 36ste minuut zette Hoeven een aanval op vanaf de linker kant. Rick gaf een assist op Thijs die de bal keurig inkopte. Dat was de verdiende 2-0! Net voor rust werd er nog door een verdediger van HVV een bal van de lijn gehaald toen uit een corner Jurgen Pertijs hard en scherp inkopte. Met een 2-0 stand ging men de rust in.

Na rust probeerde HVV even wat meer tegenstand te bieden maar de verdediging van Hoeven stond als een huis met Jurgen, Dani, Niels en Nathan. Overigens speelde het hele elftal goed en gedreven. Hoeven probeerde steeds met steekpassen Rick, Teun, Erwin en Thijs de diepte in te sturen. Rick was een plaag voor de defensie van HVV. Er werd ook nog gewisseld. Jeugdspeler Jorg Beenakkers kwam in het veld voor Erwin en later vielen ook Maarten van Overveld en Merijn Schoonen in. Het was nog een keer gevaarlijk voor de goal van Hoeven,HVV schoot tegen de lat en de inzet werd tot tweemaal toe door Hoeven van de lijn gehaald.  Daarentegen kreeg Hoeven ook nog een kans via Jorg. Het bleef bij 2-0. Iedereen van Hoeven had genoten van de wedstrijd en het lekkere zonnetje.

Volgend weekend speelt Hoeven uit bij koploper Groen Wit. Zouden ze deze ploeg kunnen verrassen? Als ze spelen zoals zondag dan is Groen Wit nog niet gewonnen. Vervolgens speelt Hoeven op 6 april uit bij Dosko en op 13 april thuis tegen VVR. Noteer de datums alvast in de agenda.

Dit vind je misschien ook leuk...