VV Hoeven JO15-3 volledig in het nieuw!

  • hoevenc3-1
  • Heijblom makelaardij
  • hoevenc3-2

Afgelopen zaterdag hebben de toppers van VV Hoeven JO15-3 hun schitterende nieuwe tenue’s mogen ontvangen van sponsor Heijblom Makelaardij. Eigenaar Loek Storms was zo trots als een pauw toen hij de junioren mocht voorzien van hun nieuwe outfit. Wij als voetbal vereniging Hoeven willen Loek dan ook bedanken voor dit mooie gebaar. Zoals u trouwens ziet heeft Loek niet alleen een team rondlopen met zijn bedrijfsnaam maar heeft hij sinds dit seizoen ook een schitterend reclamebord langs de kant van ons hoofdveld!

Overigens hebben deze sterren dit seizoen niet alleen nieuwe tenue’s gekregen maar heeft Ries de Pijper ze ook nog eens voorzien van schitterende nieuwe tassen. Bedankt Ries!

Dit vind je misschien ook leuk...