Spelersgroep Hoeven 2 wilt dat Piet blijft!!!!

Tijdens de afgelopen spelersraadsvergadering hebben de spelers van Hoeven 2 aangegeven dat zij het zeer spijtig vinden dat hun trainer Piet de Pijper heeft besloten om aan het einde van het seizoen te stoppen als trainer van Hoeven 2. De spelers gaven aan dat zij zeer tevreden zijn met Piet en dat zij geen nieuwe trainer willen. Zij zien liever dat Piet aanblijft als trainer. De spelers zijn van mening dat het team lekker draait en dat er nog meer uit het team gehaald kan worden onder leiding van Piet. Dit wordt bevestigd door het behalen van de nacompetitie, een resultaat om trots op te zijn!

Piet heeft aan het hoofdbestuur aangeven positief verrast te zijn door de houding van de spelersgroep en dit heeft hem doen besluiten om toch aan te blijven als trainer van Hoeven 2.

Het hoofdbestuur is blij dat de spelersgroep zich op een zeer positief manier heeft uitgesproken in de richting van Piet en zijn zeer verheugd dat Piet aan wil blijven als trainer van Hoeven 2.

Wij wensen Piet en de spelers heel veel succes toe tijdens de nacompetitie!

Namens het hoofdbestuur,

 

Paul Moss

Voorzitter VV Hoeven.

Dit vind je misschien ook leuk...