Onderhoud velden v.v. Hoeven

 

Nu het voorjaar is aangebroken is het noodzaak om één of twee keer per week de velden te maaien. Om de maaier ongehinderd zijn werk te laten doen is het van belang alle obstakels van het veld te verwijderen. Een vriendelijk doch dringend verzoek om de goals na afloop van de training en op zaterdag, te plaatsen in de uitsparingen van het veld (A- en B-veld) of in de houtwal (C-veld en korfbalveld). Tevens geldt: “Opgeruimd staat netjes” waarbij onze accommodatie  voor anderen een verzorgde indruk geeft. Ondanks eerdere verzoeken ontbreekt het helaas aan de discipline om hier gehoor aan te geven. Vanaf 1 mei zullen goaltjes die op het veld staan aan de ketting worden gelegd op de dag van de training waarop de vorige week de afspraak is geschonden. Dankjewel voor de medewerking. Anton Bakx

You may also like...