Voetbalgids en nieuwe teamindelingen

Beste spelers, ouders, trainers, leiders,

Bijgaand treffen jullie de wel bekende voetbalgids aan voor het nieuwe seizoen 2017-2018. In deze gids is alle informatie opgenomen voor een goede voorbereiding op het nieuwe seizoen. Na een wel verdiende zomervakantie vangt het nieuwe seizoen eind augustus al weer aan en zullen in september de eerste bekerwedstrijden worden gespeeld.

Uiteraard is in de gids ook weer de nieuwe teamindeling opgenomen. We beginnen het seizoen met 212 jeugdspelers, verdeeld over 18 elftallen en met 42 trainers en leiders. De trainers en leiders zullen de spelers zelf benaderen voor de eerste trainingen in zicht zijn.

Wij wensen iedereen een fijne zomervakantie toe en zien jullie graag terug op het veld, langs de lijn of in de kantine van VV Hoeven.

Met sportieve groeten,

Jeugdcommissie VV Hoeven

Downloaden (PDF, 841KB)

You may also like...