Eric Koenraads genomineerd voor “BN De Stem VoetbalAward Trainer van het jaar”

eric

 

Met trots delen wij met u dat onze trainer van VV Hoeven 1, Eric Koenraads, genomineerd is voor de “BN De Stem VoetbalAward Trainer van het jaar”.

Wij zijn als bestuur en vereniging enorm trots op wat Eric gepresteerd heeft met VV Hoeven 1. Een historisch 2de plaats in de 3de klasse met nog zicht op promotie middels de nacompetitie.  Gezien de omstandigheden waarmee Eric is gestart kunnen we alleen maar nog meer tevreden zijn met het behaalde resultaat tot nu toe. Een promotie naar de tweede klasse zou natuurlijk geweldig zijn voor Eric, voor VV Hoeven 1 en voor onze vereniging. Wij hopen natuurlijk dat Eric de prijs  binnensleept,  hij heeft het volgens ons meer dan verdiend!!!

Paul Moss

Voorzitter.

 

You may also like...